اتفاقی عجیب در لیگ برتر والیبال برای دو بانوی بوکانی و مهابادی

تیم والیبال شهرداری تبریز سه بازیکن غیربومی خود را با متهم کردن به بی غیرت بودن از تیم اخراج کرد که دو تن از این بازیکنان بوکانی و مهابادی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بوکان پرس، مریم خلیلی از مهاباد و روژین صاحبی از بوکان به همراه غزل خانجانی به دلیل اینکه پول خود را از باشگاه شهرداری تبریز طلب کردند از این تیم اخراج شدند.
به گزارش ایسنا، این  سه بازیکن غیربومی تیم شهرداری تبریز در طول فصل از باشگاه درخواست کردند که پول‌هایشان را پرداخت کنند اما هربار با وعده تسویه حساب مجبور به بازی کردن شدند و در نهایت اعتراض آن ها باعث شده از تیم اخراج شوند.
این سه بازیکن قبل از بازی شهرداری تبریز برابر سایپا از باشگاه در خواست کردند که برگه تضمینی برای پرداخت پول به آن ها بدهند در غیراینصورت برای این تیم به میدان نمی‌روند. این بازیکنان نیز بازی را از روی سکوها نگاه کردند و به یکباره در تماسی که با آن ها صورت گرفته اعلام شده که آن‌ها اخراج شده اند و با پرداخت ۴۰ درصد قراردادشان مجبور به ترک تیم شده‌اند.
البته داستان به همین جا ختم نشده است و در فضای مجازی که منتسب به  تیم بوده اعلام شده  که به خاطر مسائل اخلاقی این بازیکنان از تیم کنارگذاشته شده‌اند و بارها درباره آن‌ها از لفط بی غیرت استفاده کرده‌اند. به کار بردن برخی صحبت‌های نادرست علیه این بازیکنان باعث شده آن ها نسبت به این بی اخلاقی‌ها اعتراض کنند و از اینکه با آبروی آن‌ها بازی شده ناراحت شوند.
به گزارش خبرنگار کردپرس، انتشار این خبر در حالی صورت می گیرد که «روژین مام صاحبی»   و «مریم خلیلی»  به اردوی تدارکاتی تیم ملی والیبال امید بانوان کشور دعوت شده اند.
این اردو در ۲۱ اسفندماه  به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی کشور تایلند برگزار می شود.
«روژین مام صاحبی» که سال ۸۹ نیز به اردوی تیم ملی دعوت شد، پنج سال است به صورت حرفه ای به ورزش والیبال مشغول است و سه سال در تیم شهرداری ارومیه حضور داشته است.
«مریم خلیلی» ورزشکار مهابادی از سال ۱۳۹۰ به عضویت تیم ملی والیبال جوانان درآمده است و تجربه چندین بار حضور در مسابقات بین المللی را نیز در کارنامه ورزشی خود دارد.

پایگاه خبری تحلیلی

بوکان پرس

۷۷۷۴