مدیرعامل باشگاه سردار بوکان خبر داد:

عدم پاسخگویی فدراسیون ، شکایات تیم سردار بوکان را به دنبال خواهد داشت

 مدیرعامل باشگاه سردار بوکان گفت: عدم پاسخگویی فداراسیون ، شکایات تیم سردار بوکان را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بوکان پرس،  جزئیات ملاقات یک ساعته دبیرکل فدارسیون فوتبال با مدیرعامل باشگاه سردار بوکان که راسا جهت پیگیری قضایای کسر امتیاز از شاهین بوشهر به تهران رفته است،صبح امروز پس از ملاقات با دکتر ذوالفقارنسب مربی سابق تیم ملی ایران، با دبیرکل فدارسیون فوتبال ایران دیدار کرد.

آزاد آفریدون در این جلسه ضمن تشریح وضعیت کنونی تیم شاهین بوشهر و شرایط جدول مسابقات و استناد به حکم فیفا در خصوص کسر ۶ امتیاز گفت: مگر می شود تیمی با بدهی بالا مجوز انحلال بگیرد و همین تیم و با استفاده از لوگو و برند و همان امکانات بعد از دوسال مجدد در لیگ حضور یابد؟

علیرضا اسدی دبیر کل فدارسیون فوتبال گفت: ساختار و ماهیت قانونی شاهین بوشهر سابق با شاهین بوشهر کنونی متفاوت است.
افریدون در ادامه افزود: دور زدن قانون در این مساله کاملا واضح است و فدراسیون باید در این خصوص با استناد به مدارک حکم نهایی در خصوص کسر امتیاز را بدهد. اینکه پروانه جدید این باشگاه به نام دیگری است کاری عمدی بوده و صرفا جهت پرداخت نکردن مطالبات باشگاه بوشهری است.حتی اگر فرض را بر سهوی بودن این کار نیز بدانیم مگر میشود تیمی با نام و تمامی مشخصات تیمی منحل شده در مسابقات رسمی حضور یابد در شرایطی که این تیم طلبکار دارد و فیفا رای به کسر امتیاز ان داده است.
در حالی که ملاقات یک ساعته ی دبیر کل فدارسیون فوتبال با ازاد افریدون مشخص کرد که عملا فدراسیون در این قضیه به صورت جدی وارد عمل نمی شود.
مدیرعامل باشگاه سردار بوکان در خاتمه افزود: فرمایشات جناب آقای علیرضا اسدی قانع کننده نیست و با تمام احترامی که به نظرات ایشان دارد اما امروز و طی جلسه مجدد با آقای ذوالفقارنسب در صددیم با استفاده از وکیل کرد زبان که هیچ بار مالی برای باشگاه نداشته باشد مساله را پیگیری و در صورتی که فدراسیون تا روز چهارشنبه این مساله را روشن نکند، رسما شکایت خود از فدراسیون را به فیفا اعلام خواهیم کرد. هر چند شاید این شکایت نتواند موجبات صعود سردار به مرحله ی دوم را فراهم آورد.

گفتنی است باشگاه سردار صبح امروز عزل وکیل خود در تهران را ابلاغ نمود گفته میشود دلیل این مساله حق الوکالت بالای درخواستی وکیل بوده است.

منبع: کانال تلگرامی سردار بوکان

پایگاه خبری تحلیلی

بوکان پرس

۷۷۷۴