لیگ دسته 2 باشگاه های کشور؛

تیم فوتبال سردار بوکان مقابل شهرداری همدان به تساوی رسید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بوکان پرس، در این رقابت ها تیم فوتبال سردار بوکان عصر امروز/ دوشنبه/ در ورزشگاه پنج هزار نفری خاتم الانبیاء این شهرستان میزبان تیم شهرداری همدان بود که پس از ۹۰ دقیقه تلاش، ۲ تیم به نتیجه یک بر یک مساوی رسیدند و امتیاز این بازی را بین خود تقسیم کردند.
در این بازی ‘رسول رضایی’ در دقیقه پنجم بازی تیم شهرداری همدان را پیش انداخت ولی تیم سردار بوکان توانست با گل دقیقه ۹۵ بازی و از روی نقطه پنالتی ‘بهمن طهماسبی’ بازی را به تساوی بکشاند.
در این بازی پر برخورد ‘رضا کاشفی’ بازیکن شاهین شهرداری همدان در دقیقه ۳۷ بازی کارت زرد از داور دریافت کرد و هم بازی وی نیز ‘حمید پروا ‘ در دقیقه ۸۵ با گرفتن دومین کارت زرد از داور مسابقه اخراج شد.
این بازی توسط محسن سیمند به عنوان داور وسط و علی الفتی و بابک خسروی به عنوان کمک داور هر سه از تهران قضاوت شد.
هم اکنون در جدول این رقابت ها شهرداری همدان با ۳۳ امتیاز و شهرداری تبریز با کسب ۲۶ امتیاز به ترتیب در جایگاه اول و دوم قرار دارند و تیم سردار بوکان با کسب ۲۵ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است.
هفته آینده تیم فوتبال سردار بوکان با بانی گستر کیش بازی دارد.
سردار در گروه سوم این بازی ها با تیم های آلومینیوم هرمزگان، پاس همدان، کارا شیراز، شاهین شهرداری بوشهر، نیروی زمینی تهران، کاسپین قزوین، شاهین توسعه کیش، شهرداری تبریز، هف سمنان، شاهین ماهشهر و شهرداری همدان هم گروه است.
شهرستان بوکان در جنوب آذربایجان غربی واقع است.

پایگاه خبری تحلیلی

بوکان پرس

۷۷۷۴